Kilka słów o firmie
NAMAR i jej historii

Nasza firma istnieje na rynku od 1996 r. Namar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa ma swoją siedzibę w Żaganiu.

Zajmujemy się produkcją wypełnień syntetycznych dla przemysłu meblowego oraz tekstylnego.

W ostatnich latach duży nacisk położyliśmy na inwestycje w najnowocześniejszy park technologiczny.
Dzięki temu zdecydowanie rozszerzyliśmy działalność w zakresie produkcji włóknin wysokopuszystych, stając się zarazem wiodącym dostawcą tego typu włóknin na rynku polskim, jak również w krajach sąsiadujących. Ta gałąź produkcji stała się jednocześnie głównym profilem naszej działalności.

Najnowocześniejszy park maszynowy, wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół pozwalają Nam utrzymywać produkcję na najwyższym poziomie.
Nasze produkty w coraz szerszym stopniu zyskują uznanie najbardziej wymagających klientów na krajowych i europejskich rynkach.

Powstanie firmy P.H.U Namar Mariusz Nawrocki

P.H.U. Namar Mariusz Nawrocki to pierwsza nazwa firmy, która powstała w Żaganiu w lutym 1996 roku i rozpoczęła działalność produkcyjną w zakresie wypełnień poliuretanowych.

1996 r.

Produkcja wypełnień poliestrowych

W kolejnych latach działalność przedsiębiorstwa została rozszerzona o produkcję wypełnień poliestrowych. W 2006 roku firma uruchomiła produkcję w nowej lokalizacji w budynkach przy ulicy Bema w Żaganiu,  gdzie dalej postępował rozwój firmy poprzez produkcję i sprzedaż kolejnych nowych produktów poliestrowych, poliuretanowych oraz lateksowych.

2006 r.

Nowa linia produkcyjna

W 2014 roku została uruchomiona nowa linia produkcyjna do włóknin wysoko puszystych termozgrzewalnych w nowo powstałym zakładzie nr 2 przy ulicy Bema w Żaganiu .

2014 r.

Nowe hale produkcyjne

Biorąc pod uwagę potrzeby rynku i otwierające się perspektywy na dalszy rozwój przedsiębiorstwa, w 2018 roku została zrealizowana nowa inwestycja i uruchomiono produkcję drugiej linii technologicznej do włóknin wysoko puszystych.

2018 r.

Przekształcenie firmy

W wyniku przekształceń aktualna nazwa firmy to Namar Nawrocki Spółka Komandytowa. Obecnie specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy artykułów skierowanych głównie do przemysłu meblarskiego, tekstylnego ale staramy się również kreować nowe możliwości zastosowania Naszych produktów w innych segmentach i obszarach rynkowych.

2021 r.

Certyfikaty

Produkty firmy Namar Nawrocki Sp. Komandytowa są cyklicznie poddawane badaniom oceny jakości oraz certyfikowane przez największe laboratoria badawcze na świecie.

Nasze włókniny puszyste szczegółowo badamy pod kątem zawartości substancji chemicznych oraz metali ciężkich.

Badamy także odporność na zapłon zgodnie z surowymi normami brytyjskimi i amerykańskimi.

Uzyskiwane certyfikaty potwierdzają spełnianie najwyższych norm jakościowych.

Jakość naszych wyrobów potwierdzają certyfikaty wydane przez:

Misja firmy – Ekologia

Misją firmy jest bycie krajowym liderem rynku wypełnień syntetycznych dla przemysłu meblowego. Tę pozycję wciąż budujemy, dając kontrahentom pełną satysfakcję, dostarczając innowacyjnych rozwiązań z silnym akcentem podkreślającym proekologiczne wartości oraz wysokiej jakości produkty sprzedawane w korzystnych cenach.

W przyszłości zamierzamy dodatkowo rozszerzyć asortyment produkcji, stawiając na nowe rozwiązania w zakresie dostarczenia produktów wytwarzanych z recyklingu i pełnego zagospodarowania pozyskiwanych z rynku odpadów.

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

Namar Nawrocki Sp. Komandytowa

ul. Gen. Józefa Bema 15
68-100 Żagań
woj. lubuskie

Lokalizacja